O nas

20LAT

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje się w Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze trzy oddziały. Oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Drugi znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Trzeci w Sędziszowie Małopolskim.

Grono naszych zadowolonych kontrahentów nieustannie się poszerza. Wśród nich znajdują się największe firmy z takich sektorów gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, energetyczny, stoczniowy, budowlany, odlewniczy, armaturowy i produkcyjny. Obszary naszego działania wychodzą daleko poza granice kraju i sukcesywnie obejmują coraz większą liczbę zagranicznych partnerów biznesowych.
Klienci są dla nas najważniejsi – ich sukces jest naszym sukcesem. Indywidualne podejście, szybka obsługa, profesjonalna pomoc na każdym etapie współpracy, to podstawy naszych działań. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia i poszerzanie wiedzy branżowej. Stawiamy na rozwój i doskonalenie.

Jesteśmy członkiem Izby Gospodarczej Metali Nieżelaznych i Recyklingu

Sprzedajemy na dużą skalę,

co sprawia, że firma jest liczącym się partnerem dla polskich i zagranicznych hut. Dzięki wypracowanej pozycji, możemy zaproponować swoim klientom korzystne ceny.
Hurtownia

HURTOWNIA

Prowadzimy hurtownie metali kolorowych i stali. Znajdą Państwo u nas szeroki asortyment materiałów najwyższej jakości. Oferujemy większość półproduktów wytwarzanych przez przemysł hutniczy, zarówno z branży metali nieżelaznych jak i stali: pręty, rury, tuleje, profile, kształtowniki, druty, blachy, stopy odlewnicze, anody i wiele innych materiałów, używanych w różnych gałęziach gospodarki.

Kompleksowe Zarządzanie Odpadami

ODPADY PRZEMYSŁOWE

Intensywnie rozwijamy się w zakresie Kompleksowego Zarządzania Odpadami (Total Waste Management). Zapewniamy odbiór wszystkich odpadów poprodukcyjnych według zapotrzebowania firmy. Posiadamy odpowiednie dokumentacje na unieszkodliwienie, odbiór i magazynowanie odpadów wymienionych w polskiej klasyfikacji. Obszerny zakres świadczonych usług i bardzo szeroka decyzja środowiskowa, umożliwia nam sprostanie najbardziej skomplikowanym zadaniom.

Hurtownia

Skup i sprzedaż złomu

Złom

ZŁOM

Posiadamy punkty skupu i sprzedaży złomu. Duże zaplecze magazynowe, umożliwia sprawny przepływ towarów, gwarantując krótkie terminy realizacji zamówień i niemal nieograniczone możliwości związane z odbiorem oraz dostarczaniem złomu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, świadczymy usługi ważenia na wagach do 60 ton. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i hurtownikami.

Nowoczesny park maszynowy, profesjonalny sprzęt, sprawny przepływ towarów, oddziały mieszczące się w strategicznych logistycznie punktach, krótkie terminy realizacji zamówień, wyspecjalizowana kadra pracownicza, partnerskie zasady współpracy, to zaledwie niektóre z atutów jakie nas charakteryzują. Wszystkie składają się na gwarancję szybkiej i elastycznej obsługi oraz profesjonalnej współpracy.

392

wieże Eiffla można byłoby zbudować z przyjętego przez nas złomu

2

miliardy puszek można byłoby wykonać z kupionego przez nas aluminium

29

milionów kranów można byłoby wyprodukować z kupionego przez nas mosiądzu

592

miliony kartek papieru A4 można byłoby wytworzyć z nabytej przez nas makulatury